Villane kardigan lillemustrite ja taskutega

Hinnavahemik: 163,00 € kuni 178,00 €

Tootekood: T-602 EZ

Villane ümara kaelusega naiste kardigan maalilise lille ja lehemustriga, lukuga ja sisseõmmeldud taskutega. Lukku ääristab kitsas kant. Keha ülemises osas nöörvolt, millest ülalpool mustrita osa. Kaelus topelt rullkandiga, varrukal ja allääres on tume rullkant. Varrukad on mustrita, allääres kitsas mustririba. Püüab kinni looduse ilu, lisades sellele võlu ja veetlust.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 102106110114118122
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 707274767880

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.