Villane pehme kardigan kraega ja väemärkidega

Hinnavahemik: 145,00 € kuni 160,00 €

Tootekood: T-614 TT

Villane pehmes koes sirge lõikega kardigan kraega, väemärkidega, taskutega ja lukuga. Varrukal ja allaääres on korrektne sakiga topeltserv. Rõngasrist-päikeseratas seljal – tasakaalu sümbol, mis on üks tugevamaid kaitsemärke. Kuu ja poolkuu muster varruka äärtel on maagilise tähendusega, annab jõudu ja tarkust. U-märk taskutel kogub rikkust ja õnne, viib edukusele ja pakub kaitset. Stiilne kudum pakub kandjale nii villa väge, elegantsi kui ka enesekindlust.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 102106110114118122
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 707274767880

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.