Villane kardigan ilmapuu mustriga ja lukuga

Hinnavahemik: 160,00 € kuni 175,00 €

Tootekood: T-615 LL6

Villane ümara kaelusega naiste kardigan ilmapuu mustriga ja lukuga. Kaelus topelt rullkandiga, varrukal ja allääres on korrektne värvilise sakiga topeltserv. Ilmapuu ühendab maa ja taeva, esivanemate tarkuse ja taeva jõu, suunab kasvule ja arengule. Esiosa kaunistab suur ilmapuu muster, mis läheb sujuvalt taustavärviks üle. Mõlemad varrukad on erineva ilmapuu mustriga. Too oma ellu villase väega disaini, meenutamaks, et igas inimeses on tugevust ja enesekindlust.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 102106110114118122
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 707274767880

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.