Villane mantel voodriga ja kapuutsiga

Hinnavahemik: 282,00 € kuni 297,00 €

Tootekood: T-631 EFL

Pikk villane mantel voodri, kapuutsi ja taskutega. Windstopperiga vooderdatud lillemustriline A-lõikega mantel, mille kõrge püstkrae on seestpoolt vooderdatud fliisiga. Taskud on sisseõmmeldud küljetaskud ja varrukatel ning alläärel on korrektne topeltserv. Mantli alläärt ja varruka ääri rõhutab laineline muster. Lukku ääristab kitsas, värviline kant. Kapuuts on ühevärviline ja ilma voodrita. Kogu mantel on kui üks suur väemärkidest koosnev graafiline pilt. Rinna peal ja selja taga on suur elupuuõis, mis kasvatab endast välja palju erineva tähendusega maagilisi väemärke: süda-armastus, diagonaalrist-mitmekordistab head, kaksikrist-hinge kaitse, ristik-õnne märk, spiraal-kurja tõrje, ilmapuu-positiivne areng, jpt.
Põhjamaine disain ja villa vägi – tervis, enesekindlus ja edu.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 134138142146150154
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 96969999102102

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.