Pikk villane kardigan Mulgi mustriga

Hinnavahemik: 141,00 € kuni 156,00 €

Tootekood: V-01 CC

Villane pikk ümara kaelusega naiste kardigan Mulgi kuue mustri ja lukuga. Kaeluse ääres ja varrukatel Mulgi kuuest inspireeritud tikand. Kardigani kehaosa imiteerib Mulgi kuube ja keha allosa on tähemustriline. Kaelus rullkandiga, varrukal ja allääres on värviline rullkant. Põhjamaine võlu ja praktilisus

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 106110114118122126
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 868890929496

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.