Villased karupüksid rahvusmustriga

Hinnavahemik: 77,00 € kuni 92,00 €

Tootekood: V-16 MM2

Need villased retuusid toovad igasse päeva rõõmu ja mugavust. Inspireeritud Eesti rahvusmustritest. Lõbusad mustrid annavad retuusidele omanäolise ja silmapaistva ilme. Pehme vill ning kõrge kummiga pihaosa tagavad suurepärase kandmismugavuse nii toas kui ka väljas. Ideaalne valik neile, kes hindavad kvaliteeti, soojust ja mängulist stiili.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
6Välispikkus 102104104104106106
3Vööümbermõõt 606270788692
4Puusaümbermõõt 6674829098106
7Jala sisepikkus 767676767676
8Reie ümbermõõt 444852566064
9Pahkluu ümbermõõt 242526272829

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.