Lühike villane kardigan lumehelvestega ja põhjapõtradega

Hinnavahemik: 108,00 € kuni 123,00 €

Tootekood: T-587 CC

Lühike villane kardigan on inspireeritud talvistest lumehelvestest, põhjapõdramustrist ja traditsioonilistest mustritest. Rullkandiga kaelus. Klassikalised lumehelbe- ja põhjapõdramotiivid loovad erksa, kuid tasakaalustatud välimuse. Eest lukuga. Valmistatud 100% naturaalsest villast.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 96100104108112116
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 565860626466

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.