Pikk villane kardigan väemärkidega ja taskuga

Hinnavahemik: 160,00 € kuni 175,00 €

Tootekood: T-617 LL4

Pikk villane kahekordse lõngaga kootud tugevalt uhutud kardigan väemärkide, ühe paremal asuva tasku ja lukuga. Ümar kaelus rullkandiga, varruka ja alläär on puhta silmatud kettäärega. Kardigani kaunistavad pealeõmmeldud nöörvoldid. Seljal ja taskul olev maagiline kolmjalg peletab kurja eemale ja ajab selle segadusse. Õlal olev ilmaratas on õnne sümbol ja rinnal olev loov spiraal loob positiivse suuna ja ja arengu. Stiilne kudum pakub kandjale nii villa väge, elegantsi kui ka enesekindlust.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 106110114118122126
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 868890929496

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.