Villane ilmamustriline kardigan taskutega ja lukuga

Hinnavahemik: 181,00 € kuni 196,00 €

Tootekood: T-605 EB

Villane kõrge püstkraega naiste pikk kardigan jakk lukuga ja pealeõmmeldud taskutega. Kardigani muster on inspireeritud ilmast ja hooaegadest. Püstkrae on seestpoolt vooderdatud fliisiga, varrukal on korrektne sakiga topeltserv ja kardigani allääres on rullkant. Kardigani kehaosa ja varrukaid kaunistavad pealeõmmeldud nöörvoldid. Lukku ääristab peenike kootud kant. Looduse ja käsitöö harmoonia.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 106110114118122126
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 868890929496

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.