Villane kardigan väemärkide ja lukuga

Hinnavahemik: 153,00 € kuni 168,00 €

Tootekood: T-623 MM2

Villane ümara kaelusega naiste kardigan väemärkide ja lukuga. Lukku ääristab kitsas põhivärviga kootud kant. Kaelus topelt rullkandiga, varrukal ja allaääres on korrektne heledas toonis sakiga topeltserv. Kaheksakand – õnne ja hinge maagilise kaitse looja. Taassünd ja kodu kaitse.
Kaheksakannamuster on kootud erinevates variatsioonides ja tugevustes. Rombi ja sik-sakmuster loob kampsuni kandjale kaitse.
Stiilne kudum pakub kandjale nii villa väge, elegantsi kui ka enesekindlust.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 102106110114118122
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 707274767880

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.