Villane a-lõikeline kleit

Hinnavahemik: 97,00 € kuni 112,00 €

Tootekood: T-556 MM2

Pehme ja soe villane kleit on lühikeste varrukatega ning kergelt A-lõikeline, kaunilt figuuri rõhutav. Elegantne ja lihtne disain on esile tõstetud kontrastsete rullkantidega krael ja varrukatel. Seda kleiti saab kanda eraldi või kihiliselt. Ajatu disain jahedamateks päevadeks.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 106110114118122126
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 363637383940
AÜldpikkus 767880828486

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.