Lühike villane ühevärviline kardigan ristikulehega

Hinnavahemik: 112,00 € kuni 127,00 €

Tootekood: T-612 TT

Lühike villane ühevärviline ümara kaelusega naiste kardigan pealeõmmeldud ristikulehega ja lukuga. Kaelus topelt rullkandiga, paremal varrukal, esiosal ja seljaosal toote põhivärviga pealeõmmeldud ristikud. Varruka ja alläär on puhta silmatud kettäärega. Ristikuleht on väemärk, mis toob õnne ja kaitseb kurja eest. Too oma ellu villase väega disaini, meenutamaks, et igas inimeses on tugevust ja enesekindlust.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 96100104108112116
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 565860626466

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.