Pikk villane mantel taskutega ja ilmapuumustrilise kapuutsiga

Hinnavahemik: 311,00 € kuni 326,00 €

Tootekood: T-630 BB1

Pikk soe tugevalt uhutud villane mantel taskutega, ilmapuumustrilise kapuutsiga ja lukuga. Kapuutsi kaunistav ilmapuu ühendab maa ja taeva, esivanemate tarkuse ja taeva jõu, suunab kasvule ja arengule. Vasakul varrukal ja paremal riinnal on mantliga toon-toonis rõngasristimärk, mis on üks tugevamaid kaitsemärke.
Lukku ääristab kitsas põhitoonis kootud kant.
Kõrge püstkrae on seestpoolt vooderdatud fliisiga, varrukatel ja alläärel on korrektne topeltserv. Alläärt, varruka otsi, tasku ülemist serva ja kapuutsi serva kaunistav triibumuster loob mantlile harmoonilise rütmi. Mantel on kootud kahekordselt ja tugevalt uhutud, hoiab hästi vormi ja on stiilne ning elegantne. Põhjamaine disain ja villa vägi – tervis, enesekindlus ja edu.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 194198202206210214
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 130130130130130130

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.