Õnnemärkidega kardigan – naiste mustriline lühike kardigan – Tumehall

Hinnavahemik: 103,00 € kuni 118,00 €

Tootekood: T-708 BB1

Rõõmsates värvides lühike kardigan, kus traditsioonilised sümbolid kohtuvad kaasaegse naiseliku siluetiga.

Õnnemärkide kardigan on kootud õnne, kaitset, edukust, tervist ja viljakust sümboliseerivate märkidega. Taljes lühike lõige, ümar kaelus ja pehmelt lainelised ääred tasakaalustavad graafilist mustrit romantiliste detailidega.

Iseloomulik igapäevane kudum, mis toob garderoobi värvi, tähendust ja Kaunile omast karakterit.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

Kardigan, mille mustris on rohkem kui lihtsalt värv.

Õnnemärkide kardigan toob traditsioonilised sümbolid kaasaegsesse ja värviküllasesse kudumisse. Üle kogu kardigani kulgevates mustrites kohtuvad õnne, kaitset, edukust, tervist ja viljakust tähistavad märgid.

Lühikest naiselikku siluetti täiendab ümar kaelus ja täispikk esilukk. Kaelus on viimistletud topelt-rullkandiga ning varrukate ja kehaosa allääres kulgeb pehmelt laineline romantiline kootud kant.

Esilukku raamib kitsas põhivärviga kootud äär, mis seob värvilise mustri tervikuks ja annab esiosale selge viimistluse.

Toode on eelnevalt uhutud, et saavutada kudumile lõplik ilme ja tunnetus.

See on pilkupüüdev kardigan, mida on lihtne kanda ka igapäevaselt — piisavalt iseloomulik, et olla kogu komplekti keskpunkt, kuid piisavalt praktiline, et saada osaks igapäevasest garderoobist.

Traditsioonilised märgid. Rõõmsad värvid. Kaasaegne Kauni kardigan.

Tooteinfo

  • Stiil: Naiste lühike kardigan
  • Tootekood: T-708
  • Lõige: Lühike, taljes ja naiselik siluett
  • Disain: Üleni mitmevärviline sümbolmuster
  • Sümbolid: Õnn, kaitse, edukus, tervis ja viljakus
  • Kaelus: Ümar kaelus topelt-rullkandiga
  • Kinnitus: Täispikk esilukk
  • Luku detail: Kitsas põhivärviga kootud kant
  • Varrukad: Pikad varrukad pehmelt lainelise kootud äärega
  • Alläär: Pehmelt laineline romantiline kootud kant
  • Detailid: Eelnevalt uhutud
  • Valmistatud: Eestis

Suurus ja istuvus

Disainitud lühikese naiste kardiganina, millel on taljes ja naiselik siluett.

Lühike pikkus ja taljes lõige on loodud istuma kehale lähemal kui Kauni pikemad kardiganid. Täispikk esilukk võimaldab kardigani kanda nii kinniselt kui ka avatuna kerge kihina.

Vali tavapärane suurus, kui soovid mudelile omast taljes istuvust. Vabama istuvuse jaoks vali suurem suurus.

Saadaval: XS / S / M / L / XL / XXL / Erimõõt

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 96100104108112116
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 565860626466

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.