Meriinovillased karupüksid Eesti mustritega

104,73 €

Tootekood: BM-65 H6

Need meriinovillased karupüksid on inspireeritud Eesti rahvuslikest mustritest, tuues traditsioonilise käsitöö ilu tänapäevasesse mugavusse. Pehme ja soe materjal hoiab sind soojas ka külmematel päevadel, samal ajal kui rahvuslikud mustrid ja roosimotiivid lisavad igale riietusele omanäolisust. Karupükste pihaosas on kumm, mis teeb retuusid veelgi praktilisemaks ja mugavamaks. Need karupüksid on ideaalne valik neile, kes hindavad kvaliteeti, mugavust ja Eesti pärandit.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
6Välispikkus 102104104104106106
3Vööümbermõõt 606270788692
4Puusaümbermõõt 6674829098106
7Jala sisepikkus 767676767676
8Reie ümbermõõt 444852566064
9Pahkluu ümbermõõt 242526272829

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.