Villane kardigan lille- ja lehemustriline

Hinnavahemik: 120,00 € kuni 135,00 €

Product code: T-553 ZZ

Villane naiste kardigan lille- ja lehemustriline. Ümara kaelusega naiste kardigan lukuga. Kardigani esitükkide põhitoonid on erinevas tumedusastmes. Kaelus topelt rullkandiga, varrukal ja allaääres on tume rullkant, mida kaunistab sakimuster.

Price includes EU VAT — automatically removed at checkout for non-EU orders.

Enter Custom Size Details
Made to order — production time approximately 4–6 weeks · Worldwide shipping
Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinna ümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 102106110114118122
3Vöö ümbermõõt 788286909498
4Puusa ümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 707274767880

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.