Villane a-lõikeline kleit

Hinnavahemik: 97,00 € kuni 112,00 €

Tootekood: T-556 HH1

Pehme ja soe villane kleit on lühikeste varrukatega ning kergelt A-lõikeline, kaunilt figuuri rõhutav. Elegantne ja lihtne disain on esile tõstetud kontrastsete rullkantidega krael ja varrukatel. Seda kleiti saab kanda eraldi või kihiliselt. Ajatu disain jahedamateks päevadeks.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Lisa veel 224,00 € ja saad TASUTA saatmise!
Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHV
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma

Kirjeldus

Valmistatud Pärnus

Kauni kudumid valmivad meie oma töökojas Pärnus – väikeste partiidena kootud ja käsitsi viimistletud. Kauni asutati 1996. aastal.

Hooldus

Villane kudum vajab harva pesemist – enamasti piisab tuulutamisest. Vajadusel pese käsitsi 30 °C vees villapesuvahendiga (ilma ensüümide ja valgendajateta) või kasuta villaprogrammi 30 °C ja madalat tsentrifuugimist (400–500 p/min). Vormi kudum märjana, kuivata tasasel pinnal eemal otsesest päikesevalgusest ja ära kasuta trummelkuivatit. Rohkem nõuandeid leiad suuruse ja hooldusjuhendist.

Mõõdud

Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 106110114118122126
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 363637383940
AÜldpikkus 767880828486

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.