Lühike villane kardigan lillemustriga

Hinnavahemik: 132,00 € kuni 147,00 €

Tootekood: T-600 EME

Lühike villane ümara kaelusega naiste kardigan maalilise lillemustri ja lukuga. Varrukatel on erinevad lille mustrid. Seljaosa muster ja parem varrukas on kootud sama mustriga. Kaelus topelt rullkandiga, varrukal ja allaääres on korrektne värviline sakiga topeltserv.Looduse ja käsitöö harmoonia.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Lisa veel 300,00 € ja saad TASUTA saatmise!
Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHV
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma

Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Valmistatud Pärnus

Kauni kudumid valmivad meie oma töökojas Pärnus – väikeste partiidena kootud ja käsitsi viimistletud. Kauni asutati 1996. aastal.

Hooldus

Villane kudum vajab harva pesemist – enamasti piisab tuulutamisest. Vajadusel pese käsitsi 30 °C vees villapesuvahendiga (ilma ensüümide ja valgendajateta) või kasuta villaprogrammi 30 °C ja madalat tsentrifuugimist (400–500 p/min). Vormi kudum märjana, kuivata tasasel pinnal eemal otsesest päikesevalgusest ja ära kasuta trummelkuivatit. Rohkem nõuandeid leiad suuruse ja hooldusjuhendist.

Sildid: , , , , , ,

Mõõdud

Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 96100104108112116
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 565860626466

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.

Arvustused (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lühike villane kardigan lillemustriga”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga