Kaitsemärkide kardigan – pikk mustriline villane kardigan – Sinine

Hinnavahemik: 155,00 € kuni 170,00 €

Product code: T-711 RR12

Pikk villane kardigan, kus traditsioonilised sümbolid, toon-toonis muster ja kontrastsed detailid moodustavad ühe tervikliku disaini.

Kaitsemärkide kardigan on kootud toon-toonis rahvusliku kaheksakanna mustriga ning viimistletud kaitset sümboliseerivate kontrastsete sik-sak märkidega. Disaini täiendavad kaks taskut, kõrge fliisvoodriga krae ning seljaosa kaunistav elulille lillebuketi muster.

Soe, tähendusrikas ja äratuntavalt Kauni.

Price includes EU VAT — automatically removed at checkout for non-EU orders.

Enter Custom Size Details
Made to order — production time approximately 4–6 weeks · Worldwide shipping
Kirjeldus

Kaitse lugu, mis on kootud igasse detaili.

Kaitsemärkide kardigan on pikk naiste villane kardigan, mille keskmes on traditsioonilised mustrid, sümbolid ja värv.

Kardigani põhiosa on kootud toon-toonis rahvusliku kaheksakanna mustriga, mis annab pinnale sügavuse, säilitades samal ajal rahuliku ja kantava üldilme. Ülemine osa on ühevärviline ning mustrilisest kehaosast eraldatud iseloomuliku nöörvoldiga.

Varrukate alumises osas ja kehaosa allääres kulgeb kontrastvärvides sik-sak muster. See ei ole ainult dekoratiivne element — sik-sak on maagilise kaitse sümbol.

Allääre piirkonnas lisab disainile veel ühe kihi Kihnu mustritest inspireeritud kontrastne motiiv, mis loob pitsilist kudumit meenutava efekti.

Kardiganil on kaks taskut, mille alumine serv on pehmelt kaarduv ning ülemist serva viimistleb kontrastvärviline kant. Esilukku raamib kitsas kontrastvärviga kootud äär.

Lugu jätkub seljal, mille ülemist osa kaunistab elulille lillebuketi muster.

Kõrge püstkrae lisab soojust ja struktuuri. Kraed kaunistab sik-sak muster ning selle sisekülg on mugavuse suurendamiseks vooderdatud fliisiga.

Toode on eelnevalt uhutud.

Traditsioonilised märgid, soojus ja värv ühes pikas igapäevases kudumis.

Disainitud ja valmistatud Eestis.

Tooteinfo

  • Stiil: Naiste pikk kardigan
  • Tootekood: T-711
  • Lõige: Pikk naiselik kardigani siluett
  • Materjal: 100% vill
  • Disain: Toon-toonis rahvuslik kaheksakanna muster
  • Sümbol: Kaitsev sik-sak muster
  • Seljadetail: Elulille lillebuketi muster
  • Krae: Kõrge püstkrae sik-sak detailiga
  • Krae sisekülg: Fliisvooder
  • Kinnitus: Täispikk esilukk
  • Luku detail: Kitsas kontrastvärviga kootud kant
  • Taskud: Kaks kumera allääre ja kontrastse kandiga taskut
  • Varrukad: Pikad varrukad kontrastse sik-sak mustriga
  • Alläär: Kihnu mustrist inspireeritud kontrastne pitsiefektiga muster
  • Detailid: Eelnevalt uhutud
  • Valmistatud: Eestis

Suurus ja istuvus

Disainitud pika naiste kardiganina mugava ja lihtsasti kihiliselt kantava siluetiga.

Pikem lõige pakub rohkem katvust ja soojust, samal ajal kui struktureeritud ülaosa hoiab silueti tasakaalus.

Vali tavapärane suurus mudelile omase istuvuse jaoks. Vabama ja kihilisema tulemuse jaoks vali suurem suurus.

Saadaval: XS / S / M / L / XL / XXL / Erimõõt

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinna ümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 106110114118122126
3Vöö ümbermõõt 788286909498
4Puusa ümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 868890929496

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.