Pikk villane kardigan väemärkide ja rukkilillemustiga

Hinnavahemik: 178,00 € kuni 193,00 €

Tootekood: T-629 LL4

Pikk ümara kaelusega villane kardigan väemärkide, rukkilillemustri ja lukuga. Kardigani põhimustriks on suured stiliseeritud rukkililled, allääres aga õnne toovad ristikumärgid ja kurja maha raputavad spiraalid.
Lukku ääristab kitsas kontrastvärviga kootud peenike kant. Kaelus on topelt rullkandiga ja varruka otsetes ning allääres hele rullkant. Stiilne kudum pakub kandjale nii villa väge, elegantsi kui ka enesekindlust.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinna ümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 106110114118122126
3Vöö ümbermõõt 788286909498
4Puusa ümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 868890929496

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.