Lühike villane kardigan lilledega

Hinnavahemik: 135,00 € kuni 150,00 €

Tootekood: T-545 EM

Villane ümara kaelusega naiste lühike kardigan lukuga. Kardiganil on pikkupidi lillemustris kootud esi-ja tagatükk. Külgedel pikkupidi triibumuster, mis loob salendava efekti. Kaeluse ääres ja lukku ääristab kant. Varrukal ja allaääres on korrektne erksavärviline sakiga topeltserv. Tükike looduse maagiat igas kandmises.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinna ümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 96100104108112116
3Vöö ümbermõõt 788286909498
4Puusa ümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 565860626466

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.