Villased karupüksid rahvusmustriga

Hinnavahemik: 80,00 € kuni 95,00 €

Tootekood: V-17 FF

Villased karupüksid inspireeritud Eesti rahvusmustritest – rahvariide triibuga. Taljes veniv kumm, mis teeb karupüksid mugavaks ja praktiliseks. Need villased triibulised retuusid on ühtaegu mugavad ja silmapaistvad. Mänguline mustrivalik lisab igapäevasele riietusele isikupära ning veniv ja pehme materjal tagab suurepärase kandmismugavuse. Retuusid sobivad ideaalselt nii toas kui ka väljas kandmiseks, pakkudes soojust ja stiili igal aastaajal. Täiuslik valik neile, kes hindavad kvaliteeti ja omanäolist disaini.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
6Välispikkus 102104104104106106
3Vööümbermõõt 606270788692
4Puusaümbermõõt 6674829098106
7Jala sisepikkus 767676767676
8Reie ümbermõõt 444852566064
9Pahkluu ümbermõõt 242526272829

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.