Suvine kardigan Helle

98,00 €

Tootekood: TM-703 H1

Puhtast ja hingavast meriinovillast kootud õhuline kardigan on naha vastas sulgpehme ja liigub koos sinuga. Selle naiselik kellukesekujuline siluett ja voolavad varrukad loovad romantilise tunde.

Seljal sümboliseerib päikeserist soojust, valgust ja sisemist jõudu. Varrukal aitab silmusnelinurk pereväega.

Ideaalne jahedateks suveõhtuteks, kleitide peal kandmiseks ja hetkedeks, mil soovid tunda end haldjalikuna.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% puhas meriinovill – pehme, nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv ja hingav materjal. Mulesing-vaba. Toode on pärast kudumist uhutud, mis muudab selle vastupidavamaks. Disainitud ja valmistatud Eestis.

Hooldus

  • Kandmiskordade vahel tuuluta. Vill ei vaja sagedast pesemist. Väikesed plekid puhasta võimalusel koheselt leige vee ja naturaalse seebi või villapesuvahendiga.
  • Pesumasinas ainult villaprogrammiga. Temperatuur max 30 °C, kasuta villapesuvahendit ja pöörded jäta 400–500 juurde, ülempiiriks 800.
  • Kuivata tasapinnal. Vormi niiske kudum tasapinnal õigesse kujusse ning hoia eemal otsesest kuumusest ja päikesevalgusest. Kuivatisse ära kudumit pane.

Valmistamine

Kõik tooted valmistame tellimuse alusel. Tellimused täidame nende saabumise järjekorras ning valmistamisaeg on olenevalt mudelist 2–6 nädalat. Võimalusel valmib kudum varem.

Saatmine

Saadame üle maailma. Valmistamisajale lisandub tarneaeg, mis sõltub sihtkohast ja algab tellimuse teelepanekust.

Baltikumis ja Soomes saadame tellimusi ka pakiautomaati. Täpne tarnehind selgub kassas.

Tagastamine

Standardsuuruses tooteid saab tagastada 30 päeva jooksul alates kättesaamisest. Tagastatav toode peab olema kandmata ja kasutamata, originaalsiltide ning -pakendiga.

Palun võta meiega enne tagastamist ühendust. Tagastamise saatmiskulu tasub klient, välja arvatud juhul, kui toode on puudusega või saadetud on vale toode.

Eritellimusel kliendi mõõtude järgi valmistatud või isikupärastatud toodetele kehtib tagastuspiirang. Puudustega toote puhul võta meiega eraldi ühendust.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinna ümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 102106110114118122
3Vöö ümbermõõt 788286909498
4Puusa ümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 707274767880

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.