Villane kardigan Kihnu tähemustriga ja lukuga

Hinnavahemik: 132,00 € kuni 147,00 €

Tootekood: V-06 FF

Villane ümara kaelusega naiste kardigan Kihnu tähemustriga ja lukuga. Kardigani kehaosa ülemine osa ühevärviline, peale rullkanti algab Kihnu tähemuster, mis katab kogu ülejäänud kehaosa. Varruka äärtes on mustriline kant.. Kaelus topelt rullkandiga, varrukal ja allääres on korrektne sakiline topeltserv. Mine külmale ilmale vastu enesekindlusega, sest villane soojendab. Inspireeritud Eestist.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 787980818283

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.