Villane kardigan põhjamaiste mustritega ja kraega

Hinnavahemik: 123,00 € kuni 138,00 €

Tootekood: T-558 DD3

See villane lukuga kardigan on ideaalne valik neile, kes hindavad mugavust ja põhjamaist stiili. Kõrge krae, mille sees on pehme fliis, pakub lisasoojust ja kaitset tuule eest. Kaunistuseks on traditsioonilised põhjamaade mustrid, mis annavad rõivale omanäolise ilme. Soovi korral on võimalik tellida see disain ka voodriga, et tagada veelgi suurem soojus ja mugavus.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 102106110114118122
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 707274767880

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.