Pikk villane mantel Ilmapuu mustriga ja taskutega

Hinnavahemik: 230,00 € kuni 245,00 €

Tootekood: T-663 HH1

Pikk villane naiselik villane mantel, mille seljaosal ilutseb ilmapuu täies hiilguses, ei jää märkamatuks. Puu on võimas looduse osa mis ühendab maa ja taeva. Mantli alumist osa kaunistavad peale õmmeldud väemärgid: ristikuleht ja spiraal.
Täisvillane pikk elegantne mantel on eest ühevärviline, pika lukuga ja peale õmmeldud taskutega. Väike püstkrae on seestpoolt vooderdatud fliisiga, varrukatele laieneb ilmapuu võra muster. Varruka äärtel on toon-toonis lai kant nagu ka allääres.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 144148152156160164
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 115115115115115115

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.