Pikk villane mantel taskutega ja kapuutsiga

Hinnavahemik: 262,00 € kuni 277,00 €

Tootekood: T-616 ZZ1

Pikk villane tugevalt uhutud jakk mantel taskute, kapuutsi ja lukuga. Lukku ääristab kitsas põhitoonis kootud kant.
Kõrge püstkrae on seestpoolt vooderdatud fliisiga, varrukad ja alläär on korrektne topeltserv. Maagiline õnnesõlm seljal hoiab õnne sinu ligi ja allääres olev muster kaitseb kandjat ning ajab kurja segadusse. Kolmnurgad varruka äärtes ja alläres toovad rikkust ja õnne ning hoiavad ära õnnetust. Too oma ellu villase väega disaini, meenutamaks, et igas inimeses on tugevust ja enesekindlust.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 112116120124128132
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 98100102104106108

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.