Pikk villane kardigan kaheksakanna mustriga ja taskutega

Hinnavahemik: 168,00 € kuni 183,00 €

Tootekood: T-625 MM2

Pikk villane kardigan risti ja kaheksakanna mustriga, sisse õmmeldud taskutega ja lukuga.
Kardigan on kootud viljakuse ja kaitse märkide mustriga, mida ääristavad kaheksakanna ruudud allääres, mis loovad maagilise kaitse kudumi kandjale.
Ümar kaelus on topelt rullkandiga, varrukal ja allääres on põhivärviga rullkant. Too oma ellu villase väega disaini, meenutamaks, et igas inimeses on tugevust ja enesekindlust.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 106110114118122126
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 868890929496

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.