Pikk villane kardigan taskutega ja elupuuõie mustriga

Hinnavahemik: 186,00 € kuni 201,00 €

Tootekood: T-661 ZZ1

Villane naiste kardigan taskutega ja elupuuõie mustriga. Elupuuõis – viljakuse märk, mis tasakaalustab keha ja toob õnne.
Kardigani ülaosa on kootud õnne, kaitse, edukuse, tervise ja viljakuse märke kasutades. Palju on kasutatud elupuuõie mustrit. Samuti õnne ja arengu sümboleid ning armastuse märke. Elulille suur õisik loob õnne ja kasvujõudu.
Ümara kaelusega naiste poolpikk A-lõikega kardigan on peale õmmedud ümarate taskutega ja lukuga. Kardigani alumine ja alt laienev osa on kootud ristipidi ja effektlõng annab meeldiva värvide mängu vertikaalsete triipudena. Kaelus on topelt rullkandiga, varrukal on korrektne sakiga topeltserv, allääres kootud kitsas kant. Lukku ääristab peenike põhivärviga kootud kant. Kardigan sobib ka suurtele suurustele.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 106110114118122126
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 868890929496

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.