Villased retuusid sakilise mustriga

Hinnavahemik: 83,00 € kuni 98,00 €

Tootekood: B-03 EI

Villased naiste retuusid vöökohalt kummiga ja sakilise mustriga.. Sujuva värviüleminekuga taust, millesse on kootud sik-sak muster, annab retuusidele huvitava värvivarjundi. Retuusi allääres on korrektne sakiga topeltserv. Tükike looduse maagiat igas kandmises.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
6Välispikkus 102104104104106106
3Vööümbermõõt 606270788692
4Puusaümbermõõt 6674829098106
7Jala sisepikkus 767676767676
8Reie ümbermõõt 444852566064
9Pahkluu ümbermõõt 242526272829

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.