Villane a-lõikeline kleit kardigan taskutega

Hinnavahemik: 207,00 € kuni 222,00 €

Product code: T-648 HH5

Villane ümara kaelusega a-lõikeline poolpikk kleit kardigan taskute ja lukuga. Arengut ja viljakust tähistavad sümbolid vasakul varrukal ning edu ja jõukust loov kolmnurkade mustririda on ühevärvilise kardigani ainukesed sissekootud mustriosad. Seljaosa kaunistab maagiline kolmjala sümbol.
Alumises osas muudavad alt laienevad siilud kardigani üldilme kleidi sarnaseks. Kardigan on kaunistatud nöörvoltidega ja pealeõmmeldud taskute ülemises servas on rullkant. Kaelus on topelt rullkandiga, varrukal ja allaääres on robustne serv puhta silmatud kettäärega. Põhjamaine disain ja villa vägi – tervis, enesekindlus ja edu.

Price includes EU VAT — automatically removed at checkout for non-EU orders.

Enter Custom Size Details
Made to order — production time approximately 4–6 weeks · Worldwide shipping
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinna ümbermõõt 9498102106110114
3Vöö ümbermõõt 788286909498
4Puusa ümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 818385878991

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.