Villane kardigan väemustrite ja lukuga

Hinnavahemik: 147,00 € kuni 162,00 €

Tootekood: T-627 GG

Villane ümara kaelusega soliidne naiste kardigan toon-toonis väemustriga ja lukuga. Kaelus topelt rullkandiga, varrukal rullkant ja allääres on korrektne värvilise sakiga topeltserv. Kogu kardigan on kootud erinevaid väemärke kasutades: sik-sakmuster, mis loob ühenduse maa ja taeva vahel, kolmnurgad, mis kasvatavad edu, samuti pereõnne kaitsevad ja viljakust toovad kaitsemärgid. Vasaku esikülje ja parema varruka täidab suur ilmapuu ja erinevad väemustrid. Stiilne kudum pakub kandjale nii villa väge, elegantsi kui ka enesekindlust.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinnaümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 102106110114118122
3Vööümbermõõt 788286909498
4Puusaümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 707274767880

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.