Villane lühike kardigan lukuga ja kaitsemärkidega

Hinnavahemik: 131,00 € kuni 146,00 €

Tootekood: T-622 NN1

Villane ümara kaelusega naiste lühike kardigan lukuga ja kaitsemärkidega. Allääres ja varrukaääres olev sakimuster ühendab maad ja taevast ning loob kaitse.
Kaelus topelt rullkandiga, varrukal ja allaääres on korrektne topeltserv. Terve kardigan on kootud edukuse kasvu, õnne, ja kaitsemärke kasutades. Stiilne kudum pakub kandjale nii villa väge, elegantsi kui ka enesekindlust.

Hind sisaldab ELi käibemaksu – väljaspoole ELi tellides arvestatakse see kassas automaatselt maha.

Enter Custom Size Details
Google Pay, Apple Pay, Mastercard, VisaSwedbankSEBLHVInbank – maksa hiljem
Valmistame tellimuse alusel – valmimisaeg olenevalt mudelist 2–6 nädalat · Saadame üle maailma
Kirjeldus

100% PUHAS ja NATURAALNE VILLANE, mis on nahasõbralik, temperatuuri reguleeriv, hingav ja loodussõbralik materjal. Mulesing free.

Toode on eelnevalt uhutud (pestud) tehes toote veelgi soojemaks ja vastupidavamaks.
Disainitud ja toodetud Eestis.

Mõõdud
Mõõtude joonis
Suurus XSSMLXLXXL
1Rinna ümbermõõt 9498102106110114
BAllääre ümbermõõt 96100104108112116
3Vöö ümbermõõt 788286909498
4Puusa ümbermõõt 96100104108112116
5Varruka laius 343638404244
2Varruka üldpikkus 777778798080
AÜldpikkus 565860626466

Kõik mõõdud on sentimeetrites. Number tabelis näitab, kus mõõt joonisel asub.